м. Київ, ТРЦ “Dream Town - 2” Оболонський проспект, 21-Б, 1-й поверх
+38 (068) 795 75 75
damattistudio@gmail.com

Про нас

Якісні Меблі На Замовлення

Ви вирішили замовити меблі у нас, але вас цікавлять деякі справедливі питання? Що собою представляє компанія? Чому слід обирати саме DAMATTI? Тож висвітлимо деякі факти про нас.
Компанія DAMATTI ще зовсім молода. Але працюємо ми вже не один десяток років. Раніше компанія була частиною відомої меблевої компанії KOLSS. У зв’язку з тим, що останнім часом з’явилося багато нових ідей, сформувався новий підхід до виробничого процесу, розпочалася активна співпраця з зарубіжними партнерами, було прийняте рішення про розподіл: компанія KOLSS продовжує свою активну діяльність, а наша DAMATTI розпочала власний шлях в меблевому світі, отримавши своє нове ім’я. І ми з упевненістю можемо стверджувати, що початок цей успішний!
У виробництві меблів використовуються якісні матеріали, дорога фурнітура. На даний момент ми співпрацюємо з багатьма відомими брендами, серед них: BLUM, HAFELE, EGGER.
Наші менеджери – висококваліфіковані спеціалісти з креативним мисленням. Вони дадуть цінні поради, запропонують цікаві рішення, спроектують для вас ексклюзивні меблі з урахуванням усіх побажань. Кожне ваше слово знайде своє відображення у вашому замовленні.
Ми гарантуємо серйозний, професійний підхід до заміру приміщення. До цієї відповідальної справи залучені наші фахівці, які мають величезний досвід. Вони виконають замір швидко, якісно, в зручний для вас час.
Ми з упевненістю можемо сказати, що наше виробництво вийшло на новий рівень. Ми ретельно стежимо за передовими тенденціями меблевого світу і з урахуванням цього вносимо важливі зміни в нашу роботу, повністю модернізуючи виробничий процес.
Наше виробництво вже випустило ряд ексклюзивних кухонних меблів, за які ми поки що чули лише слова подяки від наших задоволених клієнтів. І ми зробимо все, щоб так відбувалося і надалі. Адже захоплені очі наших замовників – найкращий стимул для нас!

Залишились питання – заповніть форму зворотнього зв’язку

Scroll Up