Київ, вул. Біломорська, 2
+38 (067) 595 75 75
damattistudio@gmail.com

Шафи та шафи-купе DAMATTI

Якісні Меблі На Замовлення

Компанія DAMATTI створила неперевершену лінійку шаф і шаф-купе. Розробка проводилася сумісно із зарубіжними партнерами з використанням їх безцінного досвіду. Ми впевнено можемо сказати, що створена лінійка шаф – це наша беззаперечна гордість. Дизайн і експлуатаційні якості продукції настільки висококласні, що вона справедливо може претендувати на лідерство на меблевому ринку України.
Якщо ви бажаєте придбати зручну шафу з правильно продуманим функціоналом і неперевершеним дизайном, то DAMATTI – ваш найкращий вибір. Будь-який поціновувач прекрасного безсумнівно буде вражений аристократичною красою і благородною величчю цих меблевих виробів.
З нашої цікавої палітри кольорів ви зможете обрати той, який припаде вам до душі. Дизайн шаф DAMATTI – дивовижне поєднання простоти і вишуканості. Даний тандем робить їх універсальними, здатними прекрасно вписатися в будь-який інтер’єр.
Також варто звернути увагу на те, що в шафах нашої лінійки продумана кожна деталь, вони дуже місткі і при цьому не є громіздкими. Меблеві вироби виготовлені з високоякісних матеріалів, з використанням дорогої фурнітури.

Scroll Up