Заказать кухню

Як вибрати і замовити кухню

Про кухні
Як правильно вибрати і замовити кухню. При покупці кухні слід звертати увагу на якість використовуваних матеріалів - дерево, МДФ, ДСП, а також на меблеву фурнітуру - напрямні, ручки, накладні петлі, підйомні механізми і т.д. Різниця між бюджетними моделями кухонь і виготовленими на замовлення за індивідуальним проектом, полягає в застосуванні більш.

19 Січня/Опублікував DAMATTI

детальніше - Поділитися -
Дизайн-бранч на тему - место кухни в современном интерьере

Дизайн-бранч на тему: “Місце кухні в сучасному інтер’єрі”

Про кухні
Дизайн-бранч на тему - місце кухні в сучасному інтер'єрі. У меблевому салоні DAMATTI відбувся дизайн-бранч, на якому були присутні талановиті дизайнери та архітектори міста Києва: Аліна Бабенко, Альона Жернова, Олег Лавров, Вероніка Воротинцева, Антон Манішин. Захід розпочався зі вступного слова директора компанії Юрія Чернишова. Далі були обговорені цікаві напрямки розвитку,.

3 Серпня/Опублікував DAMATTI

детальніше - Поділитися -
В День Архитектора Украины профессиональные советы по выбору кухонь

В День Архітектора України професійні поради щодо вибору кухонь

Про кухні
В День Архітектора України професійні поради з вибору кухонь. Протягом нашої зустрічі з талановитими дизайнерами та архітекторами: Лара Герман, Ксенія Батищева, Олександр Смага, Тетьяна Сорокіна та Світлана Коренівська, були винесені на обговорення цікаві питання щодо популярних дизайнерських рішень з урахуванням індивідуальних побажань наших клієнтів, а також були визначені напрямки подальшої.

14 Липня/Опублікував DAMATTI

детальніше - Поділитися -
Встреча в салоне c дизайнерами в ТРЦ Dream Town – 2

Презентація кухонь дизайнерам в меблевому салоні в ТРЦ Dream Town – 2

Про кухні
Презентація кухонь дизайнерам в меблевому салоні в ТРЦ Dream Town - 2. Представляємо до вашої уваги ексклюзивне відео нашої зустрічі з провідними українськими дизайнерами та архітекторами від команди професіоналів Design Tour. В рамках зустрічі, що відбулася в салоні меблів DAMATTI в ТРЦ Dream Town - 2, наші шановні гості Єва.

11 Липня/Опублікував DAMATTI

детальніше - Поділитися -
KIFF 2020

Меблева виставка KIFF 2020

Про кухні
Масштабна меблева виставка KIFF 2020 завершилася три тижні тому, а ми все ще перебуваємо під враженням від побаченого і почутого, а наші серця переповнені приємними емоціями! Виставка не тільки дала змогу компанії DAMATTI заявити про себе та отримати приємні нагороди, якими ми пишаємося. Меблевий форум KIFF 2020 подарував можливість насолодитися.

20 Березня/Опублікував DAMATTI

детальніше - Поділитися -